Zkušenosti s českými nano respirátory

Zkušenosti s českými nano respirátory - to je to, o čem diskutují návštěvníci stránek Naše zkušenosti. Zkušenosti s českými nano respirátory, recenze služeb, firem, zboží, ale i zkušenosti se životními situacemi, to vše patří na tento web. Podělte se i vy se svými zkušenostmi, nebo se ptejte ostatních v naší komunitě. Nejsou to Naše zkušenosti, jsou to vaše zkušenosti! Na téma "Zkušenosti s českými nano respirátory" lidé říkají:

Vaše hodnocení = 1 nejslabší - 5 nejlepší

Nošení respirátorů není zrovna příjemnou povinností. Musíte na ně pořád myslet, ideální je nosit je po kapsách všech svých svršků, případně ve všech kabelkách a batozích. Kromě toho se v nich špatně dýchá, někdo má pod nimi také kožní problémy. Dá se tomu nějak zabránit? Nano respirátory toho hodně vyřeší.

Poprvé jsem si nano respirátor pořídil před dvěma měsíci a nestačil jsem se divit, proč mi to trvalo tak dlouho. Rozdíl oproti „klasickým“ respirátorům je totiž markantní.

Nano respirátory už nejsou drahé

Důvodem, proč jsem si ho nepořídil dřív, byla cena. Dříve bývaly nanovlákenné respirátory o dost dražší než ty „obyčejné“. Dnes už nejlevnější nano respirátory seženete i za dvacet korun, což je velmi příznivá cena. Ještě když uvážíte, že se dají používat opakovaně.

Nano respirátory mají speciální nano membránu, která zabraňuje propouštění virů, a tato membrána neztrácí na účinnosti tím, jak dýcháte. Díky tomu je možné nano respirátory nosit opakovaně. Ne navždy, uvádí se interval zhruba dvou týdnů. I to je ale významně více než u tradičních respirátorů.

Nezbytná výbava na léto

Používám nano respirátory od českého výrobce GOOD MASK, který má nízký tlakový odpor a díky tomu se přes něj daleko lépe dýchá. Dokážu si představit, že to bude velkou výhodou zejména v létě. S radostí bych ho doporučil také těm, kdo mají pod respirátory kožní problémy. Prodyšný nano respirátor je může vyřešit.

Respirátor, co dokonale sedí

Respirátory se obvykle vyrábí v jedné univerzální velikosti. Ty čínské jsou navíc vyrobeny na míru asijskému typu obličeje, nikoliv tomu českému. U českého nano respirátoru jsem proto pozoroval značný rozdíl v tom, jak mi sedí na obličeji. Jiné už nosit neplánujeme. Těší nás i fakt, že podporujeme českou firmu a nekupujeme asijské výrobky.

Tvorba webových stránek: Webklient