Zkušenosti s aplikací Signosoft na elektronické podpisy

Zkušenosti s aplikací Signosoft na elektronické podpisy - to je to, o čem diskutují návštěvníci stránek Naše zkušenosti. Zkušenosti s aplikací Signosoft na elektronické podpisy, recenze služeb, firem, zboží, ale i zkušenosti se životními situacemi, to vše patří na tento web. Podělte se i vy se svými zkušenostmi, nebo se ptejte ostatních v naší komunitě. Nejsou to Naše zkušenosti, jsou to vaše zkušenosti! Na téma "Zkušenosti s aplikací Signosoft na elektronické podpisy" lidé říkají:

Vaše hodnocení = 1 nejslabší - 5 nejlepší

Doba se stává čím dál více digitální, a proto bychom my všichni měli rozšiřovat své digitální dovednosti. Schopnost práce s počítačem je nezbytná, zároveň je však třeba dokázat pracovat s různými aplikacemi a nástroji. Třeba s těmi, co umožňují vytvoření elektronického podpisu.

V Česku má většinové zastoupení na trhu aplikace Signosoft, která je více než 10 let vyvíjena přímo v ČR. Celou tu dobu na ní pracují schopní vývojáři, kteří se snaží reflektovat přání a připomínky klientů.

Jak se Signosoft používá?

Signosoft je aplikace, kterou si pohodlně otevřete v prohlížeči. Dá se použít na PC, Mac, iOS i Androidu. Použití je dost jednoduché. V prvé řadě nahrajete dokument k podepsání, přičemž Signosoft má svůj vlastní bezpečný cloud, takže o zabezpečení dat si nemusíte dělat starosti. V daném dokumentu nadefinujete, jaké podpisy do něj potřebujete. A to je v podstatě celé. Dané osoby jej podepíšou, dokument je stále uložený v cloudu, tudíž přístupný odkudkoliv.

Které typy elektronických podpisů umožňuje?

Signosoft podporuje tzv. digitální podpis se zašifrovaným elektronickým certifikátem a pak také ručně psaný podpis. U něj jsou zaznamenány veškeré charakteristiky jako tlak, počet zdvihů, rychlost atd. Oba dva typy podpisů jsou vysoce bezpečné a prakticky nezfalšovatelné.

Jaký je ceník Signosoftu?

Cena elektronického podpisu se odvíjí od toho, zda si platíte Signosoft měsíčně, nebo ročně. Výhodnější je platit ho na celý rok, dostanete se na nižší platbu za měsíc. K dispozici jsou tři různé balíčky – Základ, Standard a Profi. Případně je možné navrhnout zpoplatnění na míru, máte-li specifické požadavky.

Prvních 5 dokumentů lze na zkoušku podepsat zdarma, což je skvělá příležitost, jak se s aplikací naučit pracovat. Vývojáři Signosoftu momentálně pracují na osekané verzi softwaru, která bude k dispozici zdarma. Snaží se tak cílit na menší firmy a domácnosti, jež si nemohou dovolit za software platit. Elektronické podpisy budeme brzy potřebovat všichni.

Tvorba webových stránek: Webklient