Zkušenosti s Huawei FreeBuds 4i

Zkušenosti s Huawei FreeBuds 4i - to je to, o čem diskutují návštěvníci stránek Naše zkušenosti. Zkušenosti s Huawei FreeBuds 4i, recenze služeb, firem, zboží, ale i zkušenosti se životními situacemi, to vše patří na tento web. Podělte se i vy se svými zkušenostmi, nebo se ptejte ostatních v naší komunitě. Nejsou to Naše zkušenosti, jsou to vaše zkušenosti! Na téma "Zkušenosti s Huawei FreeBuds 4i" lidé říkají:

Vaše hodnocení = 1 nejslabší - 5 nejlepší

Milujete hudbu a nedokážete si bez ní představit váš život? Pak je na čase dát sbohem kabelům. Na tom není nic překvapivého, bezdrátová sluchátka jsou už poměrně běžnou záležitostí. Mají však jednu nevýhodu – musí se nabíjet.

Chcete-li si užít bezdrátovou svobodu bez nutnosti být neustále připojený k zásuvce, vynikající volbou jsou sluchátka Huawei FreeBuds 4i.

Na jedno nabití až 10 h, s pouzdrem 22 h

Typická sluchátka vydrží na jedno nabití zhruba 4 hodiny. Huawei FreeBuds 4i tuto hodnotu více než zdvojnásobují, zvládnou 10 hodin nepřetržitého používání na jedno nabití, s nabíjecím pouzdrem až 22 hodin. Výhodou je také rychlost nabíjení. Po 10minutovém nabíjení jsou sluchátka připravena sloužit vám celé 4 hodiny.

Dokonalé potlačení okolního hluku

Kupovat si sluchátka bez aktivního potlačení hluku prakticky nemá smysl. Při chůzi po rušné ulici byste měli problém poslouchat audioknihy či podcasty. Huawei FreeBuds 4i okolní hluk potlačují, takže uslyšíte pouze to, co slyšet potřebujete. Nabízí však také možnost přepnutí do módu Awareness, kdy slyšíte dění kolem sebe.

Výborně fungují taktéž při telefonování. Díky duálnímu mikrofonu a designu štěrbinového kanálu snižují hluk kolem vás. Navíc využívají AI technologii, aby zachytily váš hlas zcela jasně a čistě. Druhá strana vás tedy perfektně uslyší.

Styl a pohodlí za každé situace

Zaujmou už krabičkou. Malou a elegantní, jak je u výrobků Huawei zvykem. Samotná sluchátka mají ergonomický design, proto jsou v uších pohodlná i po dlouhých hodinách poslechu. Ovládají se jednoduše dotykem na kterémkoliv ze sluchátek. S aplikací Huawei AI Life si navíc ovládání gesty lze také přizpůsobit.

Tvorba webových stránek: Webklient