Zkušenosti s Huawei FreeBuds Studio

Zkušenosti s Huawei FreeBuds Studio - to je to, o čem diskutují návštěvníci stránek Naše zkušenosti. Zkušenosti s Huawei FreeBuds Studio, recenze služeb, firem, zboží, ale i zkušenosti se životními situacemi, to vše patří na tento web. Podělte se i vy se svými zkušenostmi, nebo se ptejte ostatních v naší komunitě. Nejsou to Naše zkušenosti, jsou to vaše zkušenosti! Na téma "Zkušenosti s Huawei FreeBuds Studio" lidé říkají:

Vaše hodnocení = 1 nejslabší - 5 nejlepší

Dlouhá výdrž, parádní zvuk, vynikající potlačení okolního hluku, snadné ovládání a možnost připojení ke dvěma zařízením současně. I tak by se dala shrnout pozitiva sluchátek Huawei FreeBuds Studio, jež vznikla, aby naplnila potřeby nejnáročnějších zákazníků.

Již na první pohled působí luxusně, a to nezávisle na barvě, kterou si zvolíte. Je znát, že jde o prémiový výrobek pro milovníky dobré hudby.

ANC si samo vybírá správný režim

Inteligentní dynamické potlačení hluku je dnes u sluchátek samozřejmostí, dodává na pohodlí a umožňuje ničím nerušený poslech v libovolném prostředí. Huawei FreeBuds Studio jdou však ještě dále a samy si vybírají správný režim ANC podle toho, v jakém prostředí se nacházíte. Hlavní režim je vhodný například do kavárny, Pohodlný režim na pracovišti či doma, Ultra režim oceníte v MHD.

Samozřejmě nechybí ani režim Awareness, kdy sluchátka propouští okolní zvuk, a Voice Mode. Ten je uzpůsoben speciálně pro situace, kdy potřebujete dobře slyšet hlasi lidí kolem vás.

A potlačování hluku funguje i opačným směrem. Když telefonujete, 6mikrofonové potlačení hluku zajišťuje, že volající nebude slyšet žádné hluky kolem vás, pouze váš čistý hlas.

Velmi snadné připojení

Sluchátka si sama vyhledávají zařízení v okolí, takže se vám na telefonu automaticky objeví okno pro připojení. Obsahují dvě antény, díky tomu je spojení silné, i když máte telefon v kapse nebo v tašce. Velmi zajímavá je možnost připojení dvou zařízení současně. Můžete mít připojen třeba tablet, na němž sledujete video, a současně do sluchátek přijmout hovor přicházející z telefonu.

Výdrž sluchátek je více než slušná. S vypnutým ANC vydrží na jedno nabití 24 hodin přehrávání, se zapnutým ANC jde o 20 hodin. Za 10 minut rychlého nabíjení je přitom dobijete na 8 h hraní s vypnutým ANC. Naplno se dobijí za hodinku.

Tvorba webových stránek: Webklient