Zkušenosti s Huawei FreeBuds Pro

Zkušenosti s Huawei FreeBuds Pro - to je to, o čem diskutují návštěvníci stránek Naše zkušenosti. Zkušenosti s Huawei FreeBuds Pro, recenze služeb, firem, zboží, ale i zkušenosti se životními situacemi, to vše patří na tento web. Podělte se i vy se svými zkušenostmi, nebo se ptejte ostatních v naší komunitě. Nejsou to Naše zkušenosti, jsou to vaše zkušenosti! Na téma "Zkušenosti s Huawei FreeBuds Pro" lidé říkají:

5/5 - (1 vote)

Pro varianty výrobků bývají vždy uzpůsobeny nejnáročnějším zákazníkům a nejinak je tomu také s Huawei FreeBuds Pro. Tato sluchátka s aktivním potlačením hluku už na první pohled říkají, že jsou prémiová. Design je vychytaný na jedničku.

Luxusní, jedinečná, stylová. I tak by se dala charakterizovat. Především jsou technologicky pokročilá.

Huawei používá hybridní potlačení hluku

Aktivní potlačení hluku se u sluchátek stává standardem, Huawei tentokrát představuje opravdu pokročilou technologii. Ve sluchátkách najdete mikrofony směřující dovnitř i ven. Detekují šum mimo ucho a generují správné protihlukové signály. Huawei FreeBuds Pro dokáží dosáhnout až 40 dB efektu potlačení hluku.

Navíc je možné přepínat mezi různými režimy potlačení hluku a sluchátka si je podle okolí dokáží přepínat sama. Stejně tak je k dispozici režim Awareness, v němž slyšíte okolní hlasy.

Dokonalé přehrávání, ale také nahrávání

Huawei FreeBuds Pro jsou vynikající volbou pro všechny tvůrce obsahu, protože kromě skvělého přehrávání zvládnou i skvěle nahrávat. Ocení je vlogeři i ti, co točí videa na Instagram. A dobrý zvuk se hodí rovněž ve chvíli, kdy telefonujete. Jsou dobrou výbavou pro videohovory a online meetingy, ať už pracovní, nebo soukromé.

Stačí si jen vybrat barvu. Klasickou bílou, seriózní černou, nebo jedinečnou leskle stříbrnou?

Tvorba webových stránek: Webklient