Zkušenosti s pásky na Apple Watch

Zkušenosti s pásky na Apple Watch - to je to, o čem diskutují návštěvníci stránek Naše zkušenosti. Zkušenosti s pásky na Apple Watch, recenze služeb, firem, zboží, ale i zkušenosti se životními situacemi, to vše patří na tento web. Podělte se i vy se svými zkušenostmi, nebo se ptejte ostatních v naší komunitě. Nejsou to Naše zkušenosti, jsou to vaše zkušenosti! Na téma "Zkušenosti s pásky na Apple Watch" lidé říkají:

Vaše hodnocení = 1 nejslabší - 5 nejlepší

Chytré hodinky Apple Watch dnes vlastní spousta lidí. Pokud je máte také a chcete se aspoň trochu odlišit, nezbývá než si vybrat nějaký originální řemínek. Ale jaký a kde ho koupit?

Pásky na Apple Watch se vyrábí z celé řady materiálů a v různých barvách. Poměrně rozšířené jsou ty silikonové. Ty však působí sportovním dojmem. Pokud toužíte spíš po elegantní variantě, za niž se nemusíte stydět ani tehdy, když si obléknete oblek či šaty, ideální jsou kovové varianty.

Tolik oblíbený milánský tah

Kovové řemínky na Apple Watch zahrnují řemínky nerezové, titanové a další. Velmi oblíbené jsou řemínky milánský tah. Jedná se o pásky z nerezové oceli s velmi snadným a rychlým uchycením. Hodinky se totiž zapínají na magnet.

Řemínek milánský tah na rozdíl od dalších kovových řemínků působí velmi jemně, hodí se tedy na pánskou i dámskou ruku. Seženete ho v různých barvách – nechybí zlatá, stříbrná, černá a růžová, takže ho sladíte s barvami samotných hodinek.

Pásky na Apple Watch milánský tah patří k nejoblíbenějším i na e-shopu Appleking.cz. Tam prodávají pásky s délkou 250 mm, která je jako dělaná pro každé zápěstí. Na pásku nejsou žádné dírky, dá se zapnout podle potřeby. Pásek se dá pořídit pro Apple Watch 42 mm i Apple Watch 44 mm. Dostupný je v osmi barvách.

Pohodlný nákup z AppleKing.cz

Apple Watch band milánský tah jsem si zakoupil i já. V černé barvě, která je sladěná s mými Apple Watch. Drahý není, ale také to není hloupost za dvě stovky, a tak jsem si ho chtěl nejdříve vyzkoušet. AppleKing.cz má kamennou prodejnu v Brně. Přímo na místě jsem si pásek zkusil a seděl parádně. Po delším nošení mohu potvrdit, že je na ruce velmi příjemný. Magnetické zapínání je velmi pevné, magnet dobře drží, hodinky určitě nespadnou. Řemínek je precizně zpracován, působí doopravdy luxusně. Nejde o žádnou levnou napodobeninu z Číny.

Tvorba webových stránek: Webklient