Zkušenosti s venušinými kuličkami

Zkušenosti s venušinými kuličkami - to je to, o čem diskutují návštěvníci stránek Naše zkušenosti. Zkušenosti s venušinými kuličkami, recenze služeb, firem, zboží, ale i zkušenosti se životními situacemi, to vše patří na tento web. Podělte se i vy se svými zkušenostmi, nebo se ptejte ostatních v naší komunitě. Nejsou to Naše zkušenosti, jsou to vaše zkušenosti! Na téma "Zkušenosti s venušinými kuličkami" lidé říkají:

5/5 - (4 votes)

Potěšení na každém kroku? S Venušinými kuličkami tedy určitě! 

Venušiny kuličky jsou erotickou hračkou a sofistikovanou zdravotní pomůckou zároveň. Své místo mají v autoerotice i při sexu v páru. Venušiny kuličky ale také navracejí ženské zdraví. S jejich pomocí je možno například efektivně posilovat svaly pánevního dna, a tím předcházet nepříjemné inkontinenci.  

Žena, která má ve svém těle zavedené Venušiny kuličky, prožívá fyzické potěšení doslova na každém kroku. Princip fungování kuliček je prostý. Menší kovová Venušina kulička nacházející se uprostřed té silikonové při pohybu jemně vibruje, čímž způsobuje stimulaci vnitřních poševních svalů. A to ženě přináší velmi libé pocity. Kuličky tak mohou být vaším každodenním společníkem. Věřte, že ve frontě v supermarketu nebo při čekání na tramvaj se už nikdy nebudete nudit. 

Posilte svaly pánevního dna 

Další funkce Venušiných kuliček je ta zdravotní. Budete-li se zavedenými kuličkami pravidelně provádět tzv. Kegelovy cviky, efektivně s jejich pomocí posílíte svaly pánevního dna. Cvičením je v podstatě snaha stahovat poševní svaly tak, aby kuličky nevypadly. Proto je na začátek dobré začítat s kuličkou nižší váhy a zátěž postupně zvyšovat. 

Jaké kuličky zvolit? 

Při výběru Venušiných kuliček myslete především na hygienu. Proto se zaměřte na kuličky bez spár a textilních provázků, které bývají zdrojem škodlivých bakterií. Například internetový sexshop Sexio.cz (nejdiskrétnější e-shop v ČR) má ve svém portfoliu více než čtyřicet různých modelů. Za rozumnou cenu nutno podotknout. Tu nejlevnější Venušinu kuličku (Layla Tulipano) zde přitom pořídíte na 255 kč. Z opačného cenového spektra jmenujme chytré Venušiny kuličky Fun Toys za 2395 Kč, které se prodávají v kombinaci s aplikací do mobilního telefonu. Její součástí je dokonce personalizovaná trenérka, která vás náležitě zaškolí. 

Tvorba webových stránek: Webklient